Pozostałe atrakcje

Atrakcje

Pozostałe atrakcje


Naszą szeroką ofertę aktywnego spędzenia wolnego czasu, tworzymy wspólnie z naszymi Gośćmi. Jesteśmy w stanie zorganizować wiele atrakcji, które uświetnią Państwa pobyt.

Data przyjazdu: Data wyjazdu: Osób:

LABIRYNT BUKOWY DLA DZIECI

(czynny w okresie 20 maja - 15 październik ).

Cena biletu do labiryntu: 5 zł

Wstęp dla dzieci do lat 12. Godziny otwarcia od 10:00 do 18:00
Spacerując po labiryncie można sprawdzić swoją zdolność orientacji w terenie,
Dla dzieciaków jest to wspaniała gra terenowa. Dzieci mają za zadanie odnaleźć postacie znajdujące się wewnątrz labiryntu i uzupełnić cyferkami od 1 do 6 puste pola na bilecie.

Prawidłowo wypełnione kupony biorą udział w losowaniu nagród.
Serdecznie zapraszamy!


 GRA TERENOWA: "Odzyskaj Pałac"

- niestandardowa forma zwiedzania, ciekawy pomysł na wycieczkę klasową!
Gra terenowa jest ciekawą formą edukacji, a także świetną zabawą!
Chcemy pokazać, iż zwiedzanie to nie tylko odtwarzanie faktów, sucha historia,  ale przede wszystkim ciekawa przygoda, podczas której każdy może się wcielić  w rolę odkrywcy, badacza czy tropiciela!
Koniec z nudą i wyłącznie tradycyjnym sposobem zwiedzania!
Gry organizujemy na terenie Zespołu Pałacowego (teren wokół pałacu).
Staramy się, aby podczas gry była widoczna współpraca między jej uczestnikami. Gra oparta jest na scenariuszu, nawiązuje do historii Pałacu w Kurozwękach i zamieszkiwanych tu niegdyś rodach. Podczas całej gry nad jej przebiegiem czuwają instruktorzy,animatorzy, którzy często utożsamiają się z postaciami i fabuła gry.
Scenariusz:
- Uczestnicy GRY zostaną losowo wybrani do kilku osobowych zespołów, losowo też zostanie wskazany kapitan każdej drużyny. Każda z drużyn otrzyma jednakowy zestaw zadań. Kapitan ma w drużynie decydujący głos. Zestaw zadań będzie zawierał możliwą do zdobycia punktację. Drużyny wyruszają w około 5 minutowych odstępach czasowych na tzw. trasę gry. Zadaniem drużyn jest dotarcie do wszystkich punktów kontrolnych.  Aby dotrzeć do kolejnych punktów kontrolnych trzeba poprawnie wykonać przydzielone zadania  ….ale czy to wystarczy??? – liczy się zdolność logicznego myślenia i kojarzenie faktów – nie zawsze będzie to proste. Aby zadania na punktach kontrolnych zostały zaliczone cała drużyna musi tam dotrzeć razem, w tym samym czasie. Po dotarciu do każdego z punktów kontrolnych drużyna melduje swoje przybycie oczekującemu na nią instruktorowi. W grze trzeba zmierzyć się nie tylko ze swoją wiedzą, intuicją, ale także z przeciwnościami napotkanymi na drodze. Miejsce zakończenia gry zostanie zdradzone dopiero w ostatnim punkcie kontrolnym. Drużyna może poruszać się  jedynie pieszo i razem. Nikt nie może odłączyć się od grupy. Czas trwania ok  2,5  h
Cena 23,00 zł/os